wtorek, 12 lipca 2016

Busy do holandii taanio

Do tej pory zaufało nam już tysiące konsumentów z różnych zakątków kraju. Dostarczając pasażerów w dokładnie wskazane przez nich miejsca zbudowaliśmy sobie zaufanie, a nasza oferta cieszy się coraz większą popularnością. Dołącz do naszych klientów już dzisiaj i dojedź do wybranego miejsca w Holandii. W przypadku tras mniej uczęszczanych i popularnych zajmujemy się tylko i wyłącznie przewozem zorganizowanych grup, w skład których wchodzi minimalnie 6 osób.

Odjazdy odbywają się regularnie każdego dnia w tygodniu z 5 województw – opolskiego, śląskiego, dolnośląskiego, małopolskiego oraz lubuskiego. Dzięki temu wyjazd możesz dopasować do swoich potrzeb oraz codziennych obowiązków bez niepotrzebnych przestojów i długiego czasu oczekiwania.

Jeżeli chodzi o ceny, to ich ostateczna wysokość zależy od miejscowości wyjazdu lub przyjazdu na terenie Polski. W przypadku Holandii uśredniona kwota wynosi około 270 złotych. Luxada oferuje również atrakcyjne promocje i rabaty dla swoich klientów – w przypadku przejazdu w dwie strony liczyć można na zniżkę w wysokości nawet do kilkudziesięciu złotych. Podobna promocja obowiązuje w przypadku kiedy wracasz z Luxadą do domu w przeciągu 10 dni od wyjazdu.

http://biodyne.org | portal randkowy sympatia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz